Dermo Písek > Home

Dermo Písek

Vzhledem k epidemiologické situaci během pandemie koronaronavirem a na základě doporučení Sdružení ambulantních specialistů omezujeme provoz naší ordinace do doby, než obdržíme ochranné pomůcky. Bez jejich použití nejsme schopni zajistit bezpečný provoz ambulance. Činnost převádíme do nouzového režimu na dobu neurčitou. O plném obnovení provozu budeme informovat na našich webových stránkách.


Od pondělí 16.3. budeme poskytovat jen telefonické či elektronické konzultace a zajišťovat předpisy e-Receptů bez fyzického kontaktu s pacientem. Ordinační doba je zkrácena Po-Pá do 12:00.


Kontaktní údaje naleznete na www.dermopisek.cz, tel. čísle 382 213 379, emailu dermopisek@seznam.cz.


Děkujeme za pochopení.

 

Poskytujeme konzultace zkušeného lékaře a léčbu v oblasti kožních i pohlavních chorob v blízkosti písecké nemocnice i historického centra města. Naši klientům nabízíme rozsáhlé přístrojové vybavení sloužící k podpoře konzervativní léčby. Zároveň nabízíme i služby v oblasti lékařské kosmetiky od peelingů a pleťových masek až po drobné zákroky z oblasti plastické chirurgie. Jsme připraveni i na naše nejmenší klienty, v čekárně jsme pro ně připravili koutek s hračkami a  knížkami.

Běžná lékařská péče je v naší ordinaci hrazena standardně ze zdravotního pojištění. Některé zákroky, především z oboru estetické dermatologie, si klient hradí sám.

 

Medicalclinic